HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Vizyon ve Misyonumuz….

Antalya'da 2012 yılında Mustafa Ordu ve Hasan Ordu tarafından otomotiv sektöründe başlayan ticaretimiz bugün Poyraz Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri adı altında “MH Poyraz Emlak Oto Cam Oto Galeri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.” unvanıyla hizmet vermektedir. Bu bağlamda tüm Kurumsal alt yapısını tamamlayıp Mustafa Ordu liderliğinde, deneyimli Yöneticileri ve geniş kadrosuyla İngilizce, Rusça, Arapça, Türkçe olmak üzere dört dilde hizmetimizi sürdürüp sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak adına Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri teknolojinin tüm imkanlarıyla yakından takip ederek rakipleriyle arasında ciddi bir fark oluşturmayı amaçlamaktadır.

Son iki yılda yerliden yabancıya dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımıza 2500'nin üzerinde gayrimenkul satış yapan Poyraz Emlak, genel olarak Kepez Santral ve Ünsal Mahalleleri olmak üzere; başta SUR YAPI ANTALYA, EKPA1207 projelerinin anlaşmalı firması olması yanı sıra, EMOR YAPI, İBR İnşaat ve AYKAR İnşaat'ın tek yetkili şirketi olarak Satış ve Kiralama hizmetlerini yapmaktadır.

Toplumsal değerleriyle özellikle “güven”e dayalı müşteri memnuniyetini önemseyip bugüne kadar gayrimenkul danışmanlığı hakkında beyinlerde oluşmuş tüm kalıpları yıkan ve sahasında ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlerin yanında duran, “%100 müşteri memnuniyeti ve güven” ilkesini benimseyen profesyonel bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

 

Poyraz Emlak;

Her çeşit gayrimenkulün alımı, satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir.

Sitemizden, portföyümüzdeki Emlakları istediğiniz an inceleyebilirsiniz. Kullandığımız otomatik Emlak yönetim sistemi ile portföyümüzde kayıtlı Emlaklardaki değişiklikler anında İnternet Sitemize yansımaktadır. Böylelikle site ziyaretçilerimize güncel bilgiler sunmaktayız.

Satılık veya Kiralık gayrimenkulünüzün portföyümüze eklenmesi için Telefon ile iletişim kurabilirsiniz.(İsterseniz Whatsapp dan Emlak bilgileri ve resimlerini gönderebilirsiniz.)

Aradığınız Emlaklar için 0 530 569 18 83 Telefon numaramızdan Emlak talebinizi iletebilirsiniz. Danışmanlarımız tarafından en kısa zamanda. Aradığınız özellikteki emlak portföyümüze eklendiği anda otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.

 

 


Portföylerimiz